FAQ: Head Shoulders Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Head Shoulders nemlendirici saç kremi nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır?:Kepeksiz ve güzel saçlara sahip olmak artık mümkün! En iyi sonuç için saç derine ve saçlarına nazikçe masaj yaparak yedir. Hem kepeğe karşı korunan hem de harika görünen saçlara kavuşmak için Head & Shoulders şampuan ile birlikte kullanabilirsin.

Head Shoulders şampuan nasıl kullanılır?

​ Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık Saç Bakım Kremi 275ml – Saçların pürüzsüz ve ipeksi görünmesini sağlar. Nasıl Kullanılmalı: Islak saçın boy ve uçlarına eşit şekilde uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Öneri: Saç yapınıza uygun bakım şampuanı tercih edebilirsiniz.

Head and Shoulders Supreme ne işe yarar?

Uzun saçlara bile nazikçe etki eden kepeğe karşı etkili farklı içerikle harmanlanmış özel formül nemlendirici maddeler ve en iyi bilinen güzellik ürünlerinden biri olan lüks ve doğal içerik argan yağı ile köklerden uçlara derinlemesine besleme gün boyunca kusursuz saçlar için head & shoulders supreme micellar

Derma Pure nedir?

DERMA&PURE FORMÜLÜ KEPEK HENÜZ GÖRÜLMEYE BAŞLAMADAN KEPEK İLE SAVAŞIR. Kepek sorununu çok kısa sürede ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş şampuan ve yeni saç bakım kremimizin lansmanını duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Derma Pure formülü kepek henüz görülmeye başlamadan kepek ile savaşıyor*.

You might be interested:  FAQ: Saç Şekillendirici Köpük Nasıl Kullanılır?

Saç bakım kremi nasıl kullanılır?

Saç Kremi

 1. Şampuanlamadan sonra saçtaki fazla suyu sıkın.
 2. Tavsiye edilen saç kremini baş derisine değdirmeden; alın çizgisinden enseye doğru sürerek saça uygulayın.
 3. Ürünün etki etmesini sağlamak için 1 dakika kadar bekleyin.
 4. İyice durulayın.
 5. Saçtaki fazla nemi kurutun, ovalayarak kurulamayın.
 6. Saçı şekillendirmeye devam edin.

Supreme Micellar temizleyici şampuan öncesi nasıl kullanılır?

Yıkamaya derin fakat nazik bir hazırlık için saç bakım rutininin ilk adımını oluşturur. Kullanım Şekli: İlk adım olarak micellar temizleyici toniği kullanın ve ardından nemlenmiş, kepeksiz saçlar için şampuanlamayla saç bakımınızı devam ettirebilirsiniz.

Head and Shoulders Supreme serisi nasıl kullanılır?

Kökten uca dha güçlü saçlar. Supreme Şampuanımızı da deneyin. Kullanımı: Günlük bakımınız. Şampuanlamadan sonra ıslak saça ve saç derisine nazikçe masaj ayparak uygulayın,iyice durulayın.

Head and Shoulders saç kremi ne işe yarar?

Saç derisinden başlayarak yıpranmış saç yüzeyini onarır. Kullanımı: Günlük bakımınız. Şampuanlamadan sonra ıslak saça ve saç derisine nazikçe masaj yaparak uygulayın,iyice durulayın.

Head Shoulders saç Kremi ipeksi yumuşaklık 275 ml nasıl kullanılır?

Saçlarınıza ipeksi yumuşaklık kazandıran bakım kremidir. Saçlarınıza nem desteği sağlar ve hacim kazandırır. Kullanım Şekli: Islak saça masaj yaparak uygulayın, birkaç dakika bekletin ve durulayın.

Head Shoulders Supreme arındırıcı ve besleyici nasıl kullanılır?

– Özel formülü argan yağı ve nemlendirici maddeler içerir. – Saçlara nazikçe nüfuz eder. Nasıl Kullanılmalı: Islak saçın boy ve uçlarına eşit şekilde uygulayınız. Birkaç dakika bekledikten sonra bol su ile durulayınız.

Head and Shoulders paraben içerir mi?

Supreme Arındırıcı ve Besleyici Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Nemlendirici maddeler ve argan yağı içerir. Fomülü, istenmeyen katkı maddeleri içermez. Silikon, paraben, fosfat, parafin, renklendirici oranı %0. Dolgun saçlar için idealdir.

You might be interested:  Saç Maskesi Ne Kadar Bekletilmeli?

Head Shoulders Supreme ne demek?

Head&Shoulders. Head & Shoulders Supreme, kadınların benzersiz ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere tasarlanmıştır. Uzun süre etkili kepekten koruma ve dolgun saçlar için olan bu büyüleyici kepeğe karşı etkili şampuan ve saç bakım kremi serisini dene (düzenli kullanımla gözle görülen kepekler).

Heden Shoulders şampuan nedir?

Gelişmiş Derma&Pure formülü, kepeğe bağlı Kaşıntı, Kuruluk ve Yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşır. Klasik Temizlik Şampuanı, %100’e kadar kepeksiz, harika şekilde nemlendirilmiş saçlar ve saç derisi sağlamak için tasarlanmıştır.

Head and Shoulders içinde ne var?

Head and Shoulders Kepeğe Karşı Etkili Şampuanın İçindekiler – Şişede Ne Var

 • SU.
 • KEPEKLE MÜCADELE EDEN ETKEN MADDE.
 • ÖZEL ETKEN MADDEMİZ.
 • Çinko karbonat – Head & Shoulders, çinko karbonat içeren ilk kepek şampuanıdır.
 • TEMİZLEYİCİLER VE KÖPÜK OLUaŞTURMA AJANLARI.

Kepekli saçlar için hangi şampuan kullanılmalı?

En çok tercih edilen kepek şampuanı Elidor Kepeğe Karşı Etkili 2’si 1 Arada Şampuan ‘dır. Saçlarınızı ikisi bir arada formülü ile nazikçe temizler ve içeriğinde bulunan krem sayesinde yumuşak saçlara sahip olmanıza da yardımcıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *