Gliss Sıvı Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Schwarzkopf Sıvı saç Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Saç Kremi

  1. Şampuanlamadan sonra saçtaki fazla suyu sıkın.
  2. Tavsiye edilen saç kremini baş derisine değdirmeden; alın çizgisinden enseye doğru sürerek saça uygulayın.
  3. Ürünün etki etmesini sağlamak için 1 dakika kadar bekleyin.
  4. İyice durulayın.
  5. Saçtaki fazla nemi kurutun, ovalayarak kurulamayın.
  6. Saçı şekillendirmeye devam edin.

Schwarzkopf Gliss Sıvı Saç Kremi ne işe yarar?

Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi, çok yıpranmış ve kuru saçlara anında etki ile kolay tarama, daha fazla güç ve parlaklık veriyor. 3 kat konsantre sıvılaştırılmış keratin içeren özel formülü ile saçı yeniden yapılandırıyor ve saçtaki hasarı mükemmel şekilde onarıyor.

Gliss Ultimate Oil Elixir sıvı saç kremi nasıl kullanılır?

Ürünü her yıkamadan sonra, hafif nemli veya kuru saça durulamadan uygulamanız gerekiyor. Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi ‘nin besleyici yağ iksiri içeren formülü, saç yapısındaki çatlakları doldurarak anında etki ile kolay tarama ve yoğun beslenme sağlıyor.

Gliss durulanmayan saç kremi ne işe yarar?

Saç yapısına özdeş sıvılaştırılmış keratin içeriği ile saç telinde oluşan çatlakları doldurarak saçtaki hasarı onarır. Çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlara argan yağı gibi özel besleyici yağlar ile yoğun bakım ve onarım sağlar. Saç kırılmalarında %95’e kadar azalma sağlar.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kına Ile Sarı Saç Nasıl Elde Edilir?

Schwarzkopf Gliss Beauty Milk nasıl kullanılır?

Saçlarınıza nemliyken ve kuruyken uygulayabildiğiniz Gliss Beauty Milk, saçlara doğru miktarda uygulandığında yapışkanlık hissi bırakmıyor. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamanız ve öyle kullanmanız gerekiyor. İster elinize sıkarak saçınıza sürebilir, ister direk saçınıza sürerek tarak yardımı ile dağıtabilirsiniz.

Gliss saç bakım jeli nasıl kullanılır?

Saç bakım ürünleri arasına Gliss markası tarafından saçı ağırlaştırmayan saç kremi giriyor. Gliss Jel Saç Kremi Anında Parlaklık Kullanımı:

  1. Islak saça uygulayın.
  2. Bol su ile durulayın.
  3. Düzenli olarak kullanın.

Sıvı Saç Kremi yıkanır mı?

Kullanım: Ürünü avucunuza alarak, önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak uygulayın ve 2–3 dakika bekleyin. Bol su ile durulayın! Haftada 2–3 kez kullanınız.

Schwarzkopf Ultimate Oil Elixir nasıl kullanılır?

Gliss Ultimate Oil Elixir Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır? En etkili sonuç için avucunuza az miktarda sıkın ve saçlarınıza uygulayın. Durulama gerektirmez. Direkt güneş ışığı altında bırakmayın.

Gliss saç serumu nasıl kullanılır?

Neden Kullanılmalı: Maske kullanımı saç bakım rutininizde önemli bir adımdır. Şampuan ve saç kremi sonrasında bakım yapılmasını sağlar. Bakım Önerileri: Ürünü avucunuza alarak,önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak uygulayın ve 2-3 dakika bekleyin.Bol su ile durulayın! Haftada 2-3 kez kullanınız.

Sıvı Saç Kremi Nasıl Yapılır?

Çeyrek su bardağı suyu, 1 çorba kaşığı hindistancevizi sütünü ve esansı ayrı bir kapta güzelce karışıncaya kadar çırpın. Daha sonra bu karışımı sprey şişesinin içine boşaltın. Elinizde kalan hinditancevizi sütü varsa buz kalıplarını bir çorba kaşığı doldurarak daha sonra kullanmak üzere dondurabilirsiniz.

Ultimate Oil Elixir ne demek?

1)Saç yapısına özdeş sıvılaştırılmış keratin içeriği ile saç telinde oluşan çatlakları doldurarak saçtaki hasarı onarır. 2)Çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlara argan yağı gibi özel besleyici yağlar ile yoğun bakım ve onarım sağlar.

You might be interested:  Sık sorulan: Saç Ekiminden Sonra Ne Zaman Traş Olabilirim?

Gliss saç bakım spreyi ne işe yarar?

Glıss care stylers canlandırıcı bakım spreyi 150 mll gliss canlandırıcı bakım spreyi bakım yapar ve canlandırarak doğal bir görünüm kazandırır. Sağlıklı ve parlak görünüm + yumuşak doku + hafif tutuş anında bakım ve şekillendirme yeni nesil durulanmayan bakım serisi care sytlers’i keşfedin.

Gliss serum ne işe yarar?

Ürün Faydaları: Yeni Gliss Serum Deep Repair içeriğindeki Amino-Protein serum formülü ile saçları canlandırmaya ve yıpranmış saçları beslemeye,güçlendirmeye yardımcı olur. Saçlara yumuşaklık ve esneklik kazandırmaya yardımcıdır. Saçların kolay taranmasına yardımcıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *