Okuyucular soruyor: Toppik Saç Tozu Nerede Satılır?

Toppik eczanede satılıyor mu?

Toppik ürünlerimiz 81 il genelinde bulunan eczaneler vasıtasıyla da müşterilerimize sunulmaktadır. 81 il genelinde var olan seçkin eczanelerden ürünleri temin edebildiğiniz gibi, o an için bulunmayan eczanelerin de ürünlerimizi ecza depoları vasıtasıyla kısa sürede size temin edebileceğini hatırlatmak isteriz.

Toppik keratin Sprey mi toz mu?

İki çeşit ürün mevcuttur. Bunlar Toz ve sprey şeklinde iki farklı türü olan saç dolgunlaştırıcılar. Bunlardan birisi Toppik toz halinde yanında sabitleştirici spreyi Toppik Saç Fiberi ile diğeri ise Saç Dolgunlaştırıcı Sprey. Toppik, seyrek saçları saniyeler içerisinde gürleştiren özel keratin lifleridir.

Toppik koyu kahve mi siyah mı?

Toppik saç yapılandırma lifleri her saça uygun olan 8 renk tonunda bulunmaktadır. Siyah, Açık Kahverengi, Sarı, Gri, Koyu Kahverengi, Orta Kahverengi, Kızıl ve Beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Renk seçiminizde koyu renk saçlılara tavsiyemiz siyah yerine koyu kahve kullanmalarıdır.

Toppik sprey saça zararı var mı?

Toppik %97 oranında mikrolifler halinde organik keratin moleküllerinden oluşmaktadır. İçerisinde saçınız/kaşınız için zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Kendi saçınız/kaşınız ne kadar doğalsa Toppik ‘te o kadar doğaldır.

Toppik sahtesi nasıl anlaşılır?

Toppik Hair Building Fibers şişelerinde yer alan kapak orijinal formatında ışığa tutulduğunda siyah bir renge sahip iken, sahte Toppik şişelerinde bu büyük çoğunlukla koyu yeşil/sarı bir renge sahiptir. Bu fark şişe kapağının ışık altına tutulması ile net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ince Saç Telleri Nasıl Kalınlaşır?

Toppik hangi renk almalıyım?

RENK SEÇENEKLERİ Toppik saç yapılandırma lifleri her saça uygun olan 8 renk tonunda bulunmaktadır. Siyah, Açık Kahverengi, Sarı, Gri, Koyu Kahverengi, Orta Kahverengi, Kızıl ve Beyaz renk seçenekleri mevcuttur.

Toppik keratin Sprey nedir?

Toppik Keratin Sprey, saçlarınızdaki incelmiş alanları doldurarak saçlarınızın anında doğal, kalın ve dolgun görünmesini sağlayan sprey çözümdür. Toppik Keratin Sprey ile saç derinizdeki açık alanları da kolayca kapatabilirsiniz.

Topik nedir saç?

Topik, seyrek olan saçları saniyeler içinde gür bir görünüme kavuşturan özel keratin liflerinden oluşmuş bir üründür. Saç ekimi gibi maliyetli ve zaman alan işlemleri tercih etmeyenlere hızlı bir çözüm getiren topik, hiçbir yan etkisi olmayan mikro liflerden oluşan bir alternatiftir.

Saç fiberi nedir?

Keratinden oluşan doğal yapısı sayesinde saçı da besleyen saç fiberleri, statik elektrik ile saç telleriyle adeta bütünleşiyor. Her saç rengine uyum sağlayan saç fiberleri özel sabitleyici spreyiyle de; rüzgar ve yağmur gibi dış etkenlere karşı dayanıklılığını koruyor.

Luis Bien saç spreyi nasıl kullanılır?

Dolgunlaştırıcı Saç Spreyi Kullanımı

  1. Uygulamadan önce saçınızın kuru olmasına özen gösteriniz.
  2. Spreyi kullanmadan önce bir kaç saniye şişeyi iyice çalkalayın.
  3. Dolgunlaştırmak istediğiniz alana 10-15 cm mesafeden dairesel hareketler ile az bir miktarda uygulayınız.
  4. 5-10 Saniye boyunca saç kurutma makinesi ile kurutunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *