Soru: Gliss Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Schwarzkopf Gliss saç bakım kremi nasıl kullanılır?

Saç Kremi

  1. Şampuanlamadan sonra saçtaki fazla suyu sıkın.
  2. Tavsiye edilen saç kremini baş derisine değdirmeden; alın çizgisinden enseye doğru sürerek saça uygulayın.
  3. Ürünün etki etmesini sağlamak için 1 dakika kadar bekleyin.
  4. İyice durulayın.
  5. Saçtaki fazla nemi kurutun, ovalayarak kurulamayın.
  6. Saçı şekillendirmeye devam edin.

Gliss Saç kremi saç diplerine sürülür mü?

Saç Kremi Serum Nasıl Uygulanmalı? Saç yıkama esnasında ıslak saça bir miktar dökülür. 3 ile 5 dakika saç diplerine masaj yapılarak uygulanır.

Schwarzkopf Gliss Sıvı Saç Kremi ne işe yarar?

Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi, çok yıpranmış ve kuru saçlara anında etki ile kolay tarama, daha fazla güç ve parlaklık veriyor. 3 kat konsantre sıvılaştırılmış keratin içeren özel formülü ile saçı yeniden yapılandırıyor ve saçtaki hasarı mükemmel şekilde onarıyor.

Gliss dökülme karşıtı sıvı saç kremi nasıl kullanılır?

Kullanım Önerileri: Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın. Her yıkamadan sonra hafif nemli veya kuru saça uygulayın.Durulanmaz.

Schwarzkopf Gliss Beauty Milk nasıl kullanılır?

Saçlarınıza nemliyken ve kuruyken uygulayabildiğiniz Gliss Beauty Milk, saçlara doğru miktarda uygulandığında yapışkanlık hissi bırakmıyor. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamanız ve öyle kullanmanız gerekiyor. İster elinize sıkarak saçınıza sürebilir, ister direk saçınıza sürerek tarak yardımı ile dağıtabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Benri Saç Maskesi Nasıl Kullanılır?

Sıvı Saç Kremi Nasıl Yapılır?

Çeyrek su bardağı suyu, 1 çorba kaşığı hindistancevizi sütünü ve esansı ayrı bir kapta güzelce karışıncaya kadar çırpın. Daha sonra bu karışımı sprey şişesinin içine boşaltın. Elinizde kalan hinditancevizi sütü varsa buz kalıplarını bir çorba kaşığı doldurarak daha sonra kullanmak üzere dondurabilirsiniz.

Saç maskesi saç diplerine sürülür mü?

Saçlarınıza bakım yapmanın en keyifli yollarından biri de saç maskeleridir. Bunlar saç diplerine de uygulanarak kökten uca bakım yapan maskeler. Duştan önce uygulanan maskeler yağ bazlı olduğu için, haliyle yoğun kıvamlı olabiliyor. Saç uzatmak için de idealler.

Saç bakım kremi saç diplerine sürülür mü?

3. Saç kremini seçerken saç tipinize göre saç kremi tercih edin. Kesinlikle saç diplerine saç kremlerini uygulamayın. 4. saç kremini saçınızda çok bekletmeyin. Bu yanlış bir uygulama olacaktır ve saçınızın zarar görmesine neden olmaktadır.

Saç bakım serumu nasıl kullanılır?

Saçlarınızı öne doğru atın ve ellerinizle saç uçlarınıza serumu güzelce yedirin. Ardından saçlarınızı geriye atarak, avucunuza tekrar bir kaç damla serum alın, kafa derinize masaj yaparak her yerine yedirmeye çalışın. Elinizde kalan yağı saçınızın geri kalan yerlerine sürerek işlemi tamamlayın.

Schwarzkopf Ultimate Oil Elixir nasıl kullanılır?

Gliss Ultimate Oil Elixir Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır? En etkili sonuç için avucunuza az miktarda sıkın ve saçlarınıza uygulayın. Durulama gerektirmez. Direkt güneş ışığı altında bırakmayın.

Gliss saç serumu nasıl kullanılır?

Neden Kullanılmalı: Maske kullanımı saç bakım rutininizde önemli bir adımdır. Şampuan ve saç kremi sonrasında bakım yapılmasını sağlar. Bakım Önerileri: Ürünü avucunuza alarak,önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak uygulayın ve 2-3 dakika bekleyin.Bol su ile durulayın! Haftada 2-3 kez kullanınız.

You might be interested:  Soru: Saç Nasıl Açılır Doğal?

Gliss saç bakım spreyi ne işe yarar?

Glıss care stylers canlandırıcı bakım spreyi 150 mll gliss canlandırıcı bakım spreyi bakım yapar ve canlandırarak doğal bir görünüm kazandırır. Sağlıklı ve parlak görünüm + yumuşak doku + hafif tutuş anında bakım ve şekillendirme yeni nesil durulanmayan bakım serisi care sytlers’i keşfedin.

Bee Beauty sıvı saç kremi nasıl kullanılır?

Kullanmadan önce çalkalayınız. Şişeyi dik bir biçimde tutup saça yaklaşık 15 cm uzaktan eşit oranda püskürtünüz. Nemli veya kuru saça uyguladıktan sonra kendi kendine kurumaya bırakınız veya dilediğiniz gibi tarayınız.

Sıvı Saç spreyi nasıl kullanılır?

Saç bakım spreyleri, kullanımı son derece basit ve pratik ürünlerdir. Ürünlerin büyük çoğunluğunu kuru ya da nemli saçlarınıza, dilediğiniz her an uygulayabilirsiniz. Seçtiğiniz saç bakım spreyini hafifçe çalkaladıktan sonra saçlarınıza yaklaşık 15-20 santimetre mesafeden tutarak püskürtmeniz yeterlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *