Soru: Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Keratin Saç serumu ne işe yarar?

Saçların hızla uzamasına katkı sağlar. İntense keratin serum saçta kalıcıdır, yıkamadan dolayı etkisini kaybetmez. PPM özelliği sayesinde saç moleküllerini besler ve saçlara parlaklık kazandırır. Yıpranan saçları etkisi altına alarak onarır pürüzsüz hale getirir ve kolay taranmasını sağlar.

Saç serumu sürdükten sonra yıkanır mı?

Duşa girmeden önce de saçlarınıza saç serumu uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza süreceğiniz OGX Saç Serumunu on dakika saçınızda bekletip sonra yıkayabilirsiniz.

Saç serumu kuru saça uygulanır mı?

Saçınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna bağlı olarak, avucunuza iki ila altı damla saç serumu alın ve iyice karıştırmak için her iki avucunuzun içinde düzgün bir şekilde ovalayarak, yayın. En iyi sonuç için, sadece yıkanmış saçlara uygulanır, bu nedenle saçınızın havlu ile kurutulmuş veya hafif nemli olduğundan emin olun.

Hom bitkisel sac serumu nasil kullanilir?

Aktif bileşenler: Argan yağı, vitamin e Kullanım şekli: Yıkanmış ve nemi alınmış saçlara küçük bir miktar serumu avuç içinizde yayarak eşit biçimde uygulayın. Saçın uzunluğuna ve kalınlığına göre miktarı arttırabilirsiniz. Daha sonra fön çekebilir yada kurumaya bırakabilirsiniz. Kuru saça da uygulayabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Esmere Hangi Renk Saç?

Keratin Cure Passionate nasıl kullanılır?

En iyi sonuç için, yıkanmış hafif nemli saça; saç yoğunluğu ve uzunluğuna bağlı olarak, bir kaç damla saç serumunu avucunuza damlatın. Saçlarınızı öne doğru atın ve ellerinizle saç uçlarınıza serumu güzelce yedirin.

Hangi marka keratin iyi?

Bizler sizlere en iyi keratin markası olarak “ Liquid keratin ” önermekteyiz. Çünkü içerisinde kimyasal ve sentetik barındırmaz %100 doğal saf ve katkısız olarak üretilmiştir. bu sayede yanan yıpranan dökülen, kopan, dolaşık, tülerik, kuru, sert, mat, zor taranan saçlar için kısa sürede çözüm sunar.

GF Hair Serum nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli Sabah-akşam günde iki defa tüm üst deriye nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Tüm derinin ve saç köklerinin ıslandığından emin olunuz. En etkili sonuçlar için her uygulamadan en az oniki saat sonra saçların durulanması tavsiye edilir. Yararları Saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olur.

Urban saç serumu ne işe yarar?

Urban Care Intense & Keratin Hair Repair Serum 100ml – Saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Nasıl Kullanılır: Nemli veya kuru saç uçlarınıza eşit miktarda uygulayınız.

Urban saç bakım serumu nasıl kullanılır?

Kullanımı:Küçük bir miktar ürün saça eşit miktarda dağıtılarak uygulanır. Durulama gerektirmez. Şampuanlama öncesinde kuru saçınıza maske bakımı olarak uygulanıp, ardından durulanabilir. Daha etkili sonuçlar için Intense Keratin serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Bioxcin şampuan serum Hediyeli nasıl kullanılır?

Etkinliğini artırmak için isteğe bağlı olarak,sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulanabilir. En az bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir.Durulanmaz. Bioxcin Forte serum gece veya gündüz kullanılabilir.Saçta minimum 8 saat bekletilmelidir.

M&Well Hair Care serum nasıl kullanılır?

M&Well Saç Bakım Serumu Yıpranmış Ve Kırık Uçlu Saçlar İçin İdealdir. Saçların Kolay Taranmasını,Parlak Ve Hacimli Görünmesini Sağlar. Kullanım Şekli: Bir Kaç Damla M&Well Serumu Avucunuzun İçine Damlatın Saç Uçlarına Gelcek Şekilde Masaj Yaparak Yayın Günlük Olarak Islak Yada Kurucu Saça Uygulanabilir.

You might be interested:  FAQ: Saç Kaşıntısına Ne Iyi Gelir Kadın?

Argan yağı saç serumu nasıl kullanılır?

Avucunuza argan yağını dökün ve saç derinizden başlayarak tüm saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Ardından nemli bir havlu ya da streç film ile saçlarınızı sarın, yarım saat bekledikten sonra doğal bir şampuan ile yıkayın. Diğer yöntem ise şu şekilde; duş sonrası nemli saçınıza argan yağını iyice yedirerek uygulayın.

HOMM bitkisel keratin serum ne işe yarar?

HOMM LİFE KERATİN SERUM 12X5 ML Saçı pürüzsüz hale getirir ve parlatır. Saçlarını kolay taranmasına yardımcı olur. parlaklık ve ipeksi bir görünüm sağlar. Saçların hızla uzamasına katkı sağlar.

HOMM saç serumu ne işe yarar?

Saçı besler, güçlendirir, yumuşatır ve sağlıklı uzamasını sağlar. Kurumuş ve hasar görmüş saça yumuşaklık ve parlaklık verir. Bozulan saç yapısını düzeltir ve kuvvetlendirir. Saç derisini güçlendirir ve yağ dengesinin kurulmasını sağlar.

HOMM bitkisel nedir?

2009 yılından beri İstanbul Maltepe’deki tesislerinde 30’u aşkın firmaya fason üretim yapan, 20’i aşkın ülkeye kendi markalarını ihracat yapan, uzman kadrosu ile bitkisel gıdalar ve gıda takviyeleri, bitkisel kozmetik ve temizlik ürünleri üreten firmamız, 2017 yılında Şeyda YENİGÜN’ ün doğrudan istihdamda sınırlı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *